THY Bilet İletişim Telefon

Türk Hava Yolları Uçak Bileti İletişim Telefon Numarası 

Tüm sorularınız, uçak bileti satış, değişiklik, uçuş durumunuzun iptali ve takibi için her zaman yanınızdayız.

0(850) 241 80 96

Uçak bileti satın almak artık çok kolay.

Uçak bileti irtibat telefon numarasını arayarak kişisel tercihlerinize göre uçak bileti satın alabilir, iptal edebilir veya yön değiştirebilirsiniz.


Rezerve EtSonra Öde

Uçak biletinizi rezerve edin, opsiyon süresi içinde, uçak biletinizi satın alın!


kampanyabilet.com havayolu şirketleri ve misafir arasında köprü kuruluştur. Misafirlerin havayolu şirketlerinden, hesaplı ve kaliteli hizmet alması için gereken tüm planlamaları ve seyahat programlarını yapar. Misafirin istekleri doğrultusunda seyahat rotası oluşturur.Uçak bileti satış değişim ve iptal gibi tüm hizmetleri sorunsuz ve güvenilir bir şekilde tek merkezden sunar.


30 saniyede Müşteri Hizmetleri. Tüm havayolu uçuşlarını tek seferde sorgulayalım. Müşteri Hizmetlerimiz Sizin için tüm uçuşları sorgulayıp size en uygun fiyatlı uçuşları bulsun. Baştan sona keyif aldığınız bir seyahat hedefliyoruz. Tüm firmalardan sorgulayın biletinizi ucuza alın taksitle ödeyin. Tüm bilet işlemleriniz için tek bir numara.

Müşteri Hizmetlerimizi Hemen Arayın


Kampanya Bilet Thy İletişim : 0850 241 8096

Kampanya Bilet Thy Telefon : 0850 241 8096

Kampanya Bilet Thy Bilet Al : 0850 241 8096

Kampanya Bilet Thy Bilet İptali : 0850 241 8096

Kampanya Bilet Thy Bilet Değişim : 0850 241 8096Çağrı Merkezi İletişim Telefon İle Yapabileceğiniz İşlemler

  • Çağrı merkezi ile görüşmeleriniz operatör sağlayıcınız tarafından ücretlendirilmez var olan dakikalarınız ile görüşme yaparsınız.
  • Çağrı merkezini aradığınızda gideceğiniz şehre en uygun, saat, tarih ve ucuz uçak bileti bulma konusunda deneyimli müşteri temsilcilerimiz sayesinde zamandan tasarruf ederek hızlı ve kolay bir şekilde biletinizi alabilirisiniz.
  • Çağrı merkezi ile görüşmelerde uçak biletiniz üzerinde değişiklik yapabilir veya iptal işlemlerini hızlı ve keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmelerde ödeme işlemlerinizi hizmet bedeli dahilinde 3D security ve tuşlama yöntemi ile yaparsınız. Bilet İşlemleri 10218 Türsab Numarası ile Memtur Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.
  • Yaptığınız uçak bileti işlemleri sonunda uçuş bilgileriniz sms ve mail yolu ile eksiksiz bir şekilde tarafınıza iletilecektir.
  • Çağrı merkezi üzerinden yaptığınız işlemler sonrasında uçuş öncesi ve sonrası müşteri temsilcileri ile görüşerek destek alabilirsiniz.
  • Tüm biletleme işlemlerinizi bankanızın belirlediği vade farkıyla taksitlendirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi İletişim Telefon

Çağrı merkezimiz üzerinden uçak bileti alabilir, iptal yada değişiklik işlemlerinizi müşteri temsilcileri ile hızlı kolay ve keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.

Uçak bileti almak yada biletiniz üzerinde değişiklik, iptal, bagaj ekleme gibi işlemler yapmak istediğinizde karışık web sitelerinde aradığınız cevapları bulamadığınız takdirde müşteri temsilcilerimiz size bu konuda kolay ve anlaşılır bir şekilde yardımcı olacaktır. 0850 241 8096

Gideceğiniz şehre en hızlı ve kolay ulaşım sağlayan hava yolu taşımacılığı ile sizde zamandan tasarruf edin. Bütçenize uygun uçak bileti almak için müşteri temsilcilerimiz ile hemen irtibata geçin.

Türk Hava Yolları Tarihçe ve Bilgilendirme

Türk Hava Yolları 1933 yılında Hava Yolları Devlet İşletmesi adıyla ve 5 uçak kapasitesi ile kurulan şuanda ise Dünyada Türkish Airlines adı ile bilinen Türkiyenin uluslar arası havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcısıdır. 2017 ekim tarihi ile yolcu ve kargo uçak filosunun toplamı 336 olanTürkiye’nin ve Dünyanın en başarılı havayolu şirketlerinden birisidir. Türk Hava Yolları’nın genel merkezi İstanbul Havalimanı olup havayolu firmasının ortalama filo yaş sayısı 7 dir.

Geçmişten günümüze kadar Türk Hava Yolları birçok destinasyona uçuş gerçekleştirmiş ve günden güne uçuş ağını genişletmekte yolcularına hızlı ve konforlu bir havayolu seyahati sunmayı hedeflemektedir yurtiçi de pek çok noktaya direkt uçuş sağlayan Thy yurtdışınada dünyanın birçok noktasına direkt uçuş sağlamaktadır. Türk Hava Yolları’nın uçşuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Uzak Doğu, Güney Afrika, Güney ve Kuzey Amerika’ya kadar uzanmaktadır.

Türk Hava Yolları Skytrax tarafından Dünyanın en iyi yemek hizmeti veren ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi seçilmiştir. 2010 yılında ise Avrupa’nın 3. Büyük havayolu şirketi seçilmiştir.

Thy Avrupanın en genç modern filosuna sahip olma yolunda hızla ilerleyen ve herzaman teklonojinin takipcisi olan, üst düzey konfor, yakıt tasarruflu ve yüksek teklonojik donanıma sahip uçak alımlarıyla filosunu genç tutmuş günden güne genişletmiştir.

Yıllar geçtikce Dünyanın en çok noktasına uçan Türk Hava Yolları günümüzde 359’dan fazla uçağa sahip olan ve yeni merkezi İstanbul Havalimanı’ndan 120 den fazla ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir.

Thy’nin şuanki güncel filosu ise şu şekildedir 33 adet B77-300, 40 adet A330-300, 14 adet B797-9, 14 adet A330-200, 100 adet B797-800, 21 adet A321NEO, 15 adet B737-900, 1 adet B737 MAX 9 , 11 adet B737 MAX 8, 6 adet A319-100, 4 adet B797-400F, 8 adet B777F, 2 adet A310-300F, 1 adet A300-600F dir ve günden güne filosunun büyültmekte olan Türk hava Yolları genç filosu ve personelleri ile siz değerli yolcularmıza uçak seyahatlarinde hızlı güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

Türk Hava Yolları Yut içiden bir çok destinasyona uçuş gerçekleştirdiği gibi misafirlerini düşünmesi sebebi ile yurtiçin’dede yolcularının hızlı konforlu ve ekonomik uçuş gerçekleştirebilmesini sağlamak amacı ile yan kuruluşu olarak Anadolujet firmasını faliyete geçirmiştir yolcular thy ile yurtdışı uçuşlarında hızlı konforlu ve ekonomik uçuş geçrekleştirebildikleri gibi yurtiçi seyahatlerini ise Anadolujet firması içi aynı şekilde Türkiye’nin birçok noktasına direkt uçuşlar ile ekonomik ve konforlu bir şekilde uçuş geçrekleştirmektedir.

Türk Hava Yolları bulunduğu sektörde her zaman başaralı bir firma olmayı hedeflemiştir firma Lufthansa ortaklığı başarılı bir adım atmış ve Sunexpress firmasınıda bu sektöre kazandırmıştır. Yolcularına sunduğu hizmetlerin yanında içinde bulunduğu sektöre yeni firmalar eklemeye devam eden Türk Hava Yolları Türkiye için olduğu gibi birçok dünya ülkesi içinde büyük önem taşımaktadır.

Hızlı Müşteri Hizmetleri - Uçak Bileti iletişim Hattı

Tüm Uçak Bileti işlemleriniz için bilgilendirme sayfalarımızı Hemen Keşfedin. Gideceğiniz yöne tüm uçuşları müşteri hizmetlerimiz sorgulayabilir. Hemen Arayın. 7 / 24 Açık Acenta. Bilet Karşılaştırma. Tüm Uçuşları Sorgulama. Hemen Müşteri Hizmetleri. Alternatif Uçuşlar.

Kampanya Bilet - Thy İletişim - Türk Hava Yolları İletişim - Thy Telefon - Türk Hava Yolları Telefon - Thy Çağrı Merkezi - Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi