Kampanya Bilet

Ana sayfa > Kampanya Bilet

Kampanyabilet.com tüm havayolu firmalarının uçak bileti satışı, uçak bileti iptali, uçak bileti değişim hizmetini sunmaktadır. Müşterilerimizin en uygun uçak biletini alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile hızlı ve güvenilir şekilde satın almasını sağlayan bir kuruluştur. Biletleme işlemlerinizi 7 gün sabah 07:00 Gece 23:00 arası ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile sağlayabilirsiniz. 0850 241 80 96

Biletleme işlemlerinizde 3D güvenlik uygulaması kullanılmaktadır (sms ile ödeme onayı). Bilet satın alımlarınızda hizmet bedeli fiyata dahil edilmektedir.

Satın almış olduğunuz biletler üzerinde iptal, iade, değişiklik gibi işlem sağlamak havayolu firmalarının müşteri temsilcilerine ulaşmak bazı durumlarda zor olmaktadır. Fakat Memtur Turizm olarak sizlere almış olduğunuz uçak bileti ile ilgili tüm işlemlerinizi alanında deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile çözüme ulaştırmaktayız.

Yurt içinde ve Yurt dışında gitmek istediğiniz her yöne bilet fiyat ve sınıf sınırlandırmasında sizlere alternatifler sunuyoruz. Sizlerin isteği doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Günümüzde uçak bileti alma oranları internette daha da yaygınlaşmakta Ekonomik Bilet olarak ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile sizlere bütün uçuşları en uygun fiyat veya tercihinize göre karşılaştırıyoruz. En uygun bileti almanızı sağlıyoruz. Bilet İşlemleri Ekonomik Bilet 10218 Türsab Numarası ile Memtur Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır. Online bilet satış işlemlerinde en eksik olan satış sonrası hizmet bizim için en önem verdiğimiz hizmetler arasına girmektedir.